DEĞERLERİMİZ

Birlikte daha fazlasını başaralım. TohumX Blog ile birlikte herkesi bilinçlendirelim.

 

Sosyal medya günümüzde herkesin kullandığı, rahatla iletişim kurulabilen ve haberleşmenin oldukça hızlı olduğu platformlardır. TohumX BLOG sosyal medya ekibi güncel haber paylaşımlarını, bilgi paylaşımlarını, yaptığı doğa temizliği gibi bir çok etkinliği sosyal medya platformları üzerinden duyurmaktadır. Sosyal medyanın etkili kullanımının bilincinde olan şirketimiz elindeki tüm olanakları kullanarak sizlerle bilgilerini paylaşmayı hedefler. Daha yeşil ve yaşanabilir Dünya'nın temelinde insanların bulunduğunu bilen firmamız sosyal medyanın tüm olanaklarını kullanmaya çalışarak yaşanabilir Dünya hedefine katkıda bulunur.

Image by Andreas Gücklhorn

ÇEVRE

İnsanların Dünya üzerinde bıraktığı etki nedeniyle sürdürülebilirlik , geri dönüşüm gibi kavramlar çok önemli bir rol oynuyor. Azalan kaynaklar ve iklim krizi her alanda ki insan faaliyetlerini etkilemeye devam ederken insanların çevre ile ilgili bilinçlenmesinin önemi daha da artıyor. TohumX Blog olarak amacımız çevre ile ilgili en güncel haberleri insanlara sunmayı hedefliyoruz.

TOPLUM

Toplumla beraber büyümeyi uzun dönemli başarının anahtarı olarak görüyoruz. Topluma en büyük katkımızı işimiz ile yapmaya çalışıyoruz. İnsanlara  güncel haberleri sunarken faaliyet alanımızla bağlantılı olan toplumsal projelerde yer alarak sosyal alanda fayda sağlıyor, etki alanımızı geliştiriyoruz.

Image by Ryoji Iwata
Image by Shaojie

DEĞER ZİNCİRİ

Değer zincirimizle birlikte yaptığımız iş ile amacımız ulaşabildiğimiz kadar farklı insanlara ulaşarak onlar üzerinde hem bilinçlenme hem de pozitif etki bırakabilmektir. Ulaşabildiğimiz her kaynaktan edindiğimiz bilgileri sunmaya çalışırken işbirlikçilerimiz ve sponsorlarımızla birlikte ortak projeler hayata geçiriyoruz. Ulaşabildiğimiz her insanla bilgilerimizi paylaşmak için TohumX Blog Web'de sadelik ve bilgi güvenliğini ön planda tutuyoruz.

ÇALIŞANLAR

İşimizin odağında insan yer alıyor. Yetenekler ise işimizi en ileriye taşıyan rn önemli unsurdur. Çalışanlarımızın yeteneklerine yatırım yapıyor, çeşitliliğe yer veren adil bir çalışma ortamı sağlamayı ve çalışan memnuniyetini arttırmayı önemsiyoruz. İşimiz teknoloji ve insanlar üzerine kurulu olduğu için bilgi birikimlerimizi açıyoruz.

Takım çalışması