• Ceren Orak

FRUU

Ödün vermeden mümkün olan en taze malzemeleri tedarik ediyorlar. Tüm ürünler, mümkün olduğunca taze olduklarından emin olmak için İngilteredeki atölyelerinde küçük gruplar halinde üretim yapıyorlar. Ürünler büyük ölçüde, 15'ten fazla farklı besin patlaması yapan meyveden elde edilen ve ekstrakte edilen bileşenlerden yapılır. % 100 biyolojik olarak parçalanabilir. Malzemelerin çoğu, işlenmiş meyve atığının bir yan ürünü olarak üretilir ve bu, küçük meyve çiftçileri için bir ekstra gelir sağlar.

"Satın almaya gücünüz yetmiyorsa, sürdürülebilir değildir!" Görüşüne sahiptirler. Mümkün olan en sorumlu şekilde elde edilen malzemeleri kullanmaya çalışıyorlar ve mümkün olan en uygun maliyetle suçsuz sürdürülebilir yaşamı uygun halde sunarlar.
Hayvanları seviyoruz! Sloganı kullanarak ürünlerini hayvanlar üzerinde test etmiyorlar ve hiçbir hayvansal ürün kullanmıyorlar. Vegan dostu ve PETA sertifikalı. Doğal çeşitliliğin korunmasına yardımcı olmak için kârlarının bir kısmını World Wide Fund for Nature'a (WWF) bağışlıyorlar. Müşterilerinden gelen önerileri mutlaka dinleyerek müşterilerinin istekleri üzerine hareket ederler.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

ARAMARK

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar