• Ceren Orak

ARAMARK

Aramark Corporation; eğitim, sağlık, iş, hapishaneler ve eğlence gibi alanlarda müşterilere Amerikan yemek servisi, tesisleri ve tek tip hizmet sağlayıcısıdır. Kuzey Amerika ( Amerika Birleşik Devletleri ve Kanada ) ve Birleşik Krallık, Almanya, Filipinler, Güney Kore, Şili, İrlanda ve İspanya dahil olmak üzere 20 ek ülkede faaliyet göstermektedir.


ARAMARK İÇİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

Amaçları, yaşamları zenginleştirme ve besleme misyonları etrafında döner: Şirketin çevresel, ekonomik, sosyal ve etik boyutlarını göz önünde bulundurarak daha iyi bir dünya yaratmak için çalışmaktadırlar. İyi ol, İyi yapmak Aramark'ın sürdürülebilirlik planıdır. Önlerindeki beş yıl içinde insanlar ve gezegen üzerinde olumlu bir etki yaratma hedeflerini özetliyor. Basitçe ifade etmek gerekirse, eşitsizliği azaltmak, toplulukları desteklemek ve büyütmek ve gezegenimizi korumak için çalışıyorlar.


STRATEJİLERİ

İyi ol, İyi yapmak sürdürülebilirlik çabalarınızı hızlandırır ve geleceğimize yönelik vizyonlarıyla uyumludur. Milyonlar için eşitlik ve refah sağlamak ve 2025 yılına kadar sera gazı emisyonlarımızı azaltmaktır. Bu hedefler, çabalarına odaklanarak ve organizasyonlarına ilham vererek önceliklerini ve hırslarını belirtir. Sürdürülebilirlik planları insanlarla başlar. Yaptıkları her şeyin merkezinde insanlar vardır ve bu nedenle, çalışanlarını ve tüketicilerini, yaşadığımız ve çalıştığımız toplumlardaki insanların ve tedarik zincirlerindeki insanların eşitlik ve refahına odaklanmaktadırlar. Ayrıca, sundukları gıdalardan ve işlettikleri tesislerden kullandıkları araçlara kadar tüm operasyonlarında çevresel etkiyi en aza indirerek gezegenimizin refahına odaklanmaktadırlar.

Her hedef, Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri ile uyumlu dört öncelik tarafından desteklenmektedir. Sonuçları bu önceliklere göre yönlendirmek için iş hedeflerine bağlı temel performans göstergelerini ve iç hedefleri belirlemişlerdir.

2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

UNILEVER

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar