• Ceren Orak

DUPONT

Birlikte endüstrileri dönüştürüyor, günlük yaşamı iyileştiriyoruz.

200 yılı aşkın bir inovasyon deneyiminden sonra DuPont yeni bir keşif çağına giriyor. Bilim insanları, mühendisler, vizyonerler ve tüm ortaklarımızdan oluşan ekosistem, insanlığın gelişmesine yardımcı olacak olasılıkları, gerçek dünyadaki çözümlere dönüştürmek için her gün çalışıyor. Tutkumuzu ve bilim ve inovasyondaki kanıtlanmış uzmanlığımızı, dünyamızın karşı karşıya olduğu karmaşık zorluklara sürdürülebilir çözümler oluşturmak için nasıl kullandığımızı hatırlatıyoruz. DuPont'un varlığı boyunca, en değerli ve kalıcı ticari sonuçların topluma yararlı olan ve gezegenin gelişmesi için yardımcı olan sonuçlar olduğunu defalarca kanıtladık.


DUPONT VE GELİŞİMLERİ


  • Endüstri lideri teknolojilerimiz; daha küçük, daha akıllı ve daha hızlı elektronik cihazların üretilmesine katkıda bulunuyor, güneş ışınlarını temiz enerjiye dönüştürüyor, tekstil ürünlerinde ve paketlemede yüksek kaliteli baskıya olanak sağlıyoruz.

  • Yüksek performanslı reçinelerimiz, yapıştırıcılarımız ve yağlama çözümlerimiz havacılık, otomotiv ve diğer zorlu ortamlar için malzeme sistemlerini destekliyor.

  • Gıda ve sağlık endüstrisi için sürdürülebilir çözümler ve büyüyen döngüsel ekonomiyi destekleyen daha temiz, biyo-bazlı ürünler sunuyoruz.

  • İlk müdahale ekiplerini ve sanayi işçilerini güvende tutan, sorunsuz çalışan operasyonları koruyan performans ve koruma çözümleri inşa ediyoruz.3 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

ARAMARK

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar