• Ceren Orak

EVOWARE

Evoware, çevre dostu bir yaşam tarzını yükselten ve kentsel topluma yenilikçi değer sağlayan, sosyal açıdan sorumlu bir girişimdir. Evoware ürünleri sayesinde insanlar doğaya daha yakın olmak ve daha sorumlu ve sürdürülebilir bir yaşam sürmek için gelişiyor. Plastik atık sorunlarına eko-çözüm olmak için buradalar. Ürünleri çevre dostudur, biyolojik olarak parçalanabilir ve hatta vücut için yenilebilir ve sağlıklıdır. Hammadde olarak deniz yosunu kullanırlar.

Etkileri sadece çevre üzerinde değil, aynı zamanda deniz yosunu çiftçilerinin geçim kaynakları üzerinde de. Bunu başarmak için her zaman iki temel değeri kalplerine koymuşlardır. YENİLİK ve İŞBİRLİĞİ.
EVOWARE HAKKINDAKİ BİLGİLER


  • 2016 yılında Endonezya'da kurulan Evo & Co. İlk markaları Evoware tarafından üretilen Ello Jello yenilebilir fincan adı verilen deniz yosunundan çığır açan yeniliklerle başladı. Çok sayıda ödül kazandıktan ve talepler kazandıktan sonra Evo & Co. İkinci markaları olan Evoworld altında pazarlanan daha geniş bir çözüm yelpazesi sunarak işi genişletmeye karar verdiler.

  • Bu markanın ortakları arasındaki birçok ünlü markalarda bulunmaktadır. Bunların bazılarına örnek göstermek gerekirse Loreal, Danone, Amcor, Walmart gibi markalar Evoware markasının ortaklarıdır.

5 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

ARAMARK

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar