• Ceren Orak

LEVI STRAUSS

En son güncellendiği tarih: Şub 6


İnsanların ürünlerimizi her gün hayata geçirmesi gerekiyor diyerek bir yol izlerler. Bu yetenekli ve yaratıcı insanları San Francisco'daki merkezlerin de ve dünya genelindeki ofislerinde de gözüküyor. Bir çalışana bu şirketi farklı kılan şeyin ne olduğunu sorulduğu zaman, size söylerler. Değerleri: empati, özgünlük, dürüstlük ve cesaret. Aldıkları her kararda ve yaptıkları her eyleme rehberlik ederler. Ve ilkeler aracılığıyla kâr elde etme taahhüdünü beslerler.


Bugünkü Levi Strauss & Co. Her zamanki gibi alakalı, ancak her zaman ki gibi ileriye bakıyorlar. Ürünlerinden, uygulamalarına kadar inovasyon bir bütündür ve sürdürülebilirlik kumaş ve iplik kadar önemlidir diyerek bahsediyorlar. Mağazalarında eski kıyafet topluyorlar. Bu kıyafetlerden daha sonrasında iplik, binaların dış cepheleri için yalıtım malzemeleri vs. üretiliyor.


LEVİ STRAUSS HAKKINDAKİ HABER

Straight Fit Jean Levi's® 551®Z'de Geri Dönüş Yapıyor

551®Z Authentic Straight, günümüz trendlerine uyacak şekilde 90'ların havasına sahiptir ve patenciler ve sokak stili ustaları için veya patenciler ve sokak stili ustaları gibi giyinmek isteyenler için tasarlanmıştır. Bu pantolonları da eski kıyafetleri toplayarak üretim sağlıyorlar.

4 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

ARAMARK

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar