• Ceren Orak

LOOPTWORKS

Terk edilmiş, tüketici öncesi ve sonrası malzemeleri yeniden amaçlayan ve sınırlı sayıda üretilen ürünlere dönüştüren Port Land, Oregon merkezli bir işletmedir. Looptworks ürünlerini oluşturmak için kullanılan tüm malzemeler bir seferde çöp sahasına veya daha kötüsüne gidiyordu. Bu endüstriye ait fazlalık malzemeleri durdurur ve kullanır yeni faydalı ürünlere dönüştürürüz - geri dönüşüm olarak bilinen bir süreçtir.

Sürdürülebilir, çevre dostu ürünlerimiz sınırlı sayıda üretilir ve bu süreçte malzemeleri çöplüklerden veya yakma fırınlarından korumuş oluruz.

İşlenmemiş malzemeler kullanılarak yapılan ürünler yerine geri dönüştürülmüş ürünleri desteklemeyi seçmek, kalite fazlalığının elden çıkarılmasını önler. Süreçte sınırlı doğal kaynaklar korunur ve karbon emisyonları azaltılır.LOOPTWORKS HAKKINDAKİ HABERLER


Şirket, çöplüklerden uçak koltuklarını ve NBA formalarını kurtarıyor.

Scott Hamlin, malzeme israfını azaltmak amacıyla, kullanılmış NBA formaları ve uçak koltukları gibi tekstilde bir üst dönüşümcü olan Looptworks adlı Start-upını fabrikasının her hafta yaklaşık 60.000 pound mükemmel kullanılabilir, tüketici öncesi tekstili attığını söylüyor.


Looptworks Vakfı, Birayı Merkez Şehri Sorunları İçin Maskelere Dönüştürüyor

Yeni çıkan Golden Hammer Organic Lager, Tree Frog Organic Pale Ale, Powell IPA ve Robot Panda Hazy IPA. Dava, Port Land’da evsizlik yaşayan kişilere barınma, sağlık ve istihdam hizmetleri sağlayan, kar amacı gütmeyen bir kuruluş olan Central City Concern için yüz maskeleri üretmek üzere Looptworks Vakfı'na bağışlanan her satıştan 5 dolarla 40 dolara satılıyor.


PBJ Yapımcıları ve Yılın İmalatçıları Ödülleri (Sürdürülebilirlik kategorisi): Looptworks

Sürdürebilirlik kategorisinde yer alarak yılın üreticisi ödülünü almışlardır.

3 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

RUBICON GLOBAL

ARAMARK

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar