• Ceren Orak

RUBICON GLOBAL

Rubicon, dünya çapındaki işletmeler ve hükümetler için akıllı atık ve geri dönüşüm çözümleri sağlayan bir yazılım şirketidir. Çevresel inovasyonu teşvik etmek için teknolojiyi kullanan şirket, işletmelerin daha sürdürülebilir işletmelere ve mahallelerin yaşanacak ve çalışılacak daha yeşil ve akıllı yerlere dönüştürülmesine yardımcı oluyor. Rubicon ‘un misyonu, ortaklarının atık akışlarında ekonomik değer bulmalarına ve sürdürülebilirlik hedeflerini güvenle gerçekleştirmelerine yardımcı olarak israfı sona erdirmektir.


RUBICON İÇİN SÜRDÜREBİLİRLİK


TİCARİ GERİ DÖNÜŞÜM

Ticari geri dönüşüm, plastik şişelerin ve metal kutuların geri dönüştürülmesinden biraz farklıdır. İşletmeler, genellikle karton, plastik film ve hatta hurda metalden oluşan farklı bir atık türü yaratır. Bu atık genellikle evdeki geri dönüşüm kutunuzdan farklı görünse de, bu öğelerin çoğu geri dönüştürülebilir.


ORGANİK ATIK

Bir süredir kâğıt, şişe ve plastiği geri dönüştürme şansınız var. Ama organiklerin de geri dönüştürülebileceğini biliyor muydunuz? Organikler dünya çapında büyük hacimlerde geri dönüştürülüyor ve organiklerin çöplüklere veya yakma fırınlarına ait olmadığına inanmaktadırlar. Bunun yerine, organikleri çeşitli değerli yeni ürünlere dönüştürebilirsiniz.


EVRENSEL ATIK

Neredeyse her endüstri evrensel atıkları işliyor. Floresan ampullerden pillere kadar, günlük nesneler, uygun şekilde geri dönüştürülmezlerse çevre üzerinde zararlı bir etkiye sahip olabilir. Yerel düzenlemelere uyun, maliyetli tehlikeli atık masraflarından kaçının ve her tür işletme için özel evrensel atık çözümleriyle gezegenimizi koruyun.
2 görüntüleme

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

PEERBY

ARAMARK

UNILEVER

Yakın Zamanda Eklenen Diğer Yazılar